Pokonaj wszelką negatywność Wykład Online

Na naszym 124 spotkaniu dowiesz się


jak pokonać negatywność, która atakuje zawsze w najmniej spodziewanym momencie i z tej strony, z której oczekujemy bardziej wsparcia, niż podcinania skrzydeł.


 Na  124 spotkaniu  dowiesz się jak pokonać negatywność, która atakuje zawsze w najmniej spodziewanym momencie i z tej strony, z której oczekujemy bardziej wsparcia, niż podcinania skrzydeł. Pokażę Ci niezawodną metodę połączenia z wyjątkowym Zwierzęciem Mocy Pegazem, która pomoże Ci uwolnić się ze szponów niskich emocji i wibracji, by wzbić się ponad to, co chce Cię zatrzymać na Twojej drodze do szczęścia, spełnienia, miłości, zdrowia, bogactwa i obfitości. 


Błyskawiczne uwolnienie z macek Mroku, rozbicie ciemnej sieci Mroku, która chce Cię owinąć i zahamować na drodze do spełnienia marzeń i pragnień!


Czas trwania naszego spotkania to: 51:04, czyli prawie godzinę. https://mariabucardi.pl/pl/p/124.-Negatywnosc-atakuje-Cie-w-najmniej-spodziewanym-momencie-i-z-tej-strony%2C-z-ktorej-oczekujesz-bardziej-wsparcia%2C-niz-podcinania-skrzydel-Niezawodna-metoda-pomocy-z-wyjatkowym-Zwierzeciem-Mocy-Pegazem./594


 Cena : 33.00 PLN
Miasto : Oświęcim

Nazwa : Maria
Numer ogłoszenia : 11603
Liczba odsłon: 7, dzisiaj 0